Fortivo

Jak zatrzymać ciepło zimą, jak zatrzymać chłód latem ?

Dodano:

Wolność przestrzeni

Dodano: Środa, 4 maja 2016

Pokoje mieszkalne, biura, gabinety kojarzą nam się z wydzielonym z przestrzeni obszarem, za pomocą ścian, drzwi, czasami są to przegrody przeszklone. Ale nie musi tak być. Każda z tych funkcji może być spełniana w przestrzeni połączonej, większej, otwartej. Jakie są ograniczenia lub korzyści wynikające z braku ograniczeń ?

Kształty murów – dążenie do ideału

Dodano: Wtorek, 26 kwietnia 2016

Mur, czyli pionowa przegroda, ma funkcją oddzielającą przestrzeń zamkniętą (np. pomieszczenia), lub przestrzeń otwartą (ogrodzenia, mury obronne). Mury wykonywane są zazwyczaj z cegieł, bloczków, kamieni, często wzmocnione konstrukcją filarów lub zbrojeniem. Mury kojarzymy ze ścianami, parkanami, zazwyczaj o prostokątnych kształtach.

FORTIVO wyrusza do Klientów

Dodano: Środa, 29 kwietnia 2015

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą nową flotę samochodów Hyundai i30. To dzięki nim będziemy mogli szybciej dotrzeć do naszych Klientów i odpowiedzieć na ich potrzeby.

Lepsze wrogiem dobrego

Dodano: Piątek, 10 kwietnia 2015

Kiedy w ustabilizowanej, by nie powiedzieć skostniałej, dziedzinie zaczynają pojawiać się innowacje, większość specjalistów ma dylemat: Czy należy za nimi podążać i się ich uczyć, czy też należy je krytykować, pozostając na upatrzonych pozycjach?
Podobny dylemat ma branża budowlana oraz ludzie, którzy zamierzają budować dom. Coraz częściej można usłyszeć termin budownictwo pasywne, który rodzi skrajne postawy. Od niepoprawnie optymistycznych, do zaciekle negatywnych. Okiem konsumenta oraz weryfikacją pogłosek na temat nowej metodologii wznoszenia domów zajmie się Ireneusz Koguciuk – prekursor budownictwa pasywnego na Lubelszczyźnie.

Dom szyty na miarę, czyli krawiectwo budowlane

Dodano: Piątek, 10 kwietnia 2015

Podczas, gdy większość ich kolegów stawia pierwsze kroki w pracowniach doświadczonych architektów, oni wybrali drogę zdecydowanie bardziej ambitną – założyli własną pracownię. Twierdzą, że zawód architekta to przede wszystkim ciężka praca, która daje też dużo satysfakcji.
Mimo, że żaden z nich nie ma jeszcze 30-tki na karku, to czuć, że wiedzą, o co w tej branży chodzi. Sebastian Łucjan, Przemo Metko i Patryk Turewicz opowiadają o tym, jak widzą rolę architekta we współczesnym świecie.

FORTIVO. Ekspert od ścian

Dodano: Czwartek, 09 kwietnia 2015

Od dawna znana prawda mówi, że rzeczywistość rynkowa zmienia się szybko, a jeszcze szybciej zmieniają się oczekiwania Klientów. Wychodząc naprzeciw pojawiającym się trendom postanowiliśmy wydać specjalny newsletter, w którym zebraliśmy nasze najciekawsze artykuły.

Nawiązanie współpracy z JS Budownictwo

Dodano: Piątek, 24 listopada 2014

Jako marka FORTIVO nawiązaliśmy współpracę z firmą JS Budownictwo. Będzie ona dotyczyła współpracy w zakresie wznoszenia ścian domów jednorodzinnych dla Klientów FORTIVO. Celem tego partnerstwa jest zapewnienie najwyżej jakości obsługi naszych Klientów, jak również dostarczenie pozytywnych wrażeń z procesu budowy.

Najnowsze wpisy

Tagi